בית כללי משרד תיווך למציאת פרויקט נדל"ן נחשק בתל אביב

משרד תיווך למציאת פרויקט נדל"ן נחשק בתל אביב

מציאת משרד, נכס, או פרויקט נדלן בעיר תל אביב היא משימה לא פשוטה. המחירים גבוהים מאוד, ההיצע נמוך, כל הנתונים לרעתנו. ובכל זאת, מה אפשר לעשות?

משרד תיווך למציאת פרויקט נדל"ן נחשק בתל אביב

משרד תיווך למציאת פרויקט נדל"ן נחשק בתל אביב

קניית דירה בפרויקט טוב בתל אביב היא משימה לא קלה. המחירים גבוהים מאוד וההיצע אינו גבוה. משרדי תיווך טובים יסייעו לכם למצוא את הפרויקט המתאים לכם, בתנאים הנכונים

בפני מי שמעוניין לקנות בתל אביב דירה להשקעה או למגורים, עומדות פחות או יותר האופציות הרגילות: הראשונה היא לקנות דירה משומשת, יד שנייה, והשנייה היא לקנות דירה חדשה. ברוב המקרים, במיוחד כאשר מדובר במרכז העיר או בחלקים הוותיקים שלה "דירה חדשה" משמעותה תהייה חלק בפרויקט נדל"ן שמחליף בניינים ישנים בחדשים – דירות ישנות בחדשות.

פרויקטים מהסוג הזה (תמ"א 38 או פינוי בינוי וכו') משווקים לעיתים קרובות בצורה אגרסיבית, והם מוכרים לכולם. מצד שני, יש פרויקטים קטנים – של דירה או שתיים – שעוברים מפה לאוזן, וברוב המקרים נמכרים עוד על הנייר. מי שמשכיל לשכור מתווך, יכול להיות בין אלה הראשונים ששומעים על הפרויקטים האלה, ולא לפספס אותם.

במילים פשוטות, אם ככה, משרד תיווך טוב, מקושר, שמתמחה באזור או שכונות מסוימות, יכול להיות האוזניים שלכם על הקרקע והעיניים בשטח: הוא יהיה זה שיבוא עם האינפורמציה עוד כאשר "כל האופציות פתוחות", תנאי הרכישה הם הטובים ביותר ולכם עשויה אפילו להיות השפעה על מה שנבנה בפרויקט עצמו.

זכרו דבר נוסף: במיוחד בפרויקטים קטנים, אבל לא רק, היזם או הקבלן מעניקים בלעדיות למתווך או משרד לצורך שיווק הדירות או הנכסים. הנושא הזה מקובל כמעט בכל רמות המחיר ובכל מיני פרויקטים, במיוחד כאשר לא מדובר בחברות יזמיות גדולות. שוב, מהבחינה הזו כדאי לכם להיות בקשר עם משרד או שניים באזור בו אתם מעוניינים לקנות.

דירות להשקעה – לא תמיד קיימת מגבלת אזור

תל אביב היא עיר גדולה. באמת. אלא אם כן אתם עוסקים בתחום בצורה מקצועית, אי אפשר להניח שתכירו כל מקום או שכונה בעיר. מאוד יכול להיות שתכירו שמות "מוכרים" כמו פלורנטין או ביצרון, אבל יש שכונות נוספות, שחלק מהן מתחדש והופך אטרקטיבי. תנו למתווך טוב לפתוח עבורכם את הראש ולהציע נכסים ופרויקטים בכל העיר.

נקודות נוספות לטובת משרדי תיווך

אם יש לכם דירה או בית למכירה, מאוד יכול להיות שתוכלו לבצע עסקה עם המתווך, שבמסגרתה תקבלו הטבה בתנאי התיווך עצמם: עסקאות גב אל גב הם מסוג העסקאות שכל אחד אוהב, היות והן מהירות ולעיתים קלות יותר לביצוע מבחינת מימון.

ומה אם הדירה שאתם מוכרים אינה בתל אביב?

זה לא נורא. כל עוד מדובר באזור ביקוש סביר, המתווך עדיין יוכל לעזור לכם. יש משרדים שהם חלק מרשת שלמה של מתווכים ויש בהחלט אנשי מקצוע בתחום שפשוט מכירים עמיתים ממקומות אחרים. בנושא הזה, כדאי תמיד להעלות את האופציה, ולהשאיר לצד השני לבוא עם הפתרונות המתאימים לכולם.