בית כללי 5 סיבות לשקול השקעה במשרדים בישראל

5 סיבות לשקול השקעה במשרדים בישראל

יעקבי נדלן מרכז לכם את חמשת הסיבות המומלצות והחשובות ביותר בעת השקעה במשרדים.

5 סיבות לשקול השקעה במשרדים בישראל

5 סיבות לשקול השקעה במשרדים בישראל

בשנים האחרונות נהוג לבצע השקעה במשרדים מסיבות שונות כאשר את העיקריות נפרט במאמר זה. חשוב לציין כי השקעה במשרדים היא לא פעולה מסובכת ולמעשה ברוב המקרים היא נחשבת לעסקת נדל"ן קטנה. רכישת משרד חדש בישראל למטרת השקעה היא פעולה נבונה למדי שלרוב מוכיחה את עצמה כמשתלמת ומוצלחת.

אחוזי התשואה של רכישת משרדים הם מהגבוהים שיש.

אם יש ברשותכם סכום כסף של עד חצי מיליון שקלים ואינכם מעוניינים להשקיעו בדירת מגורים או לא מסוגלים כלכלית לעמוד בזה – בהחלט מומלץ לבצע השקעה במשרדים. מעטים יודעים אך התשואה על ההשקעה בנדלן מסחרי בדרך כלל גבוהה יותר מאשר בנדלן למגורים. למעשה, תוך פרק זמן קצר מרכישת המשרד תבחינו כי ישנה תשואה גבוהה מדי חודש וההשקעה תתגלה כמשתלמת למדי.

השקעה "קטנה", אפשרית וחשוב מכל : משתלמת!

כפי שציינו קודם לכן, רכישה של משרד חדש בישראל למטרת השקעה אינה דורשת הון עצמי  גבוה מאד ולרוב מסתמכת בכמה מאות אלפי שקלים. אמנם מדובר בסכום כסף נכבד אך השקעה זו לרוב משתלמת, במיוחד כשהמשרדים נמצאים באיזורי ביקוש. על מנת שההשקעה אכן תחשב למשתלמת עבורכם חשוב שתדעו איך לבחור פרויקט משרדים מתאים ובמידת הצורך אנו אף ממליצים להתייעץ עם מומחי נדל"ן בנושא זה.

מבחר גדול של משרדים בישראל – מהדרום ועד הצפון.

יש כיום ברחבי הארץ לא מעט בניה של מבנים למטרת עסקי מסחר ומשרדים. בשל כך, אינכם מקובעים ויכולים לבחור מבין מגוון רחב מאוד של משרדים את הנכס שמעניין אתכם או מוצא חן בעיניכם. גם אם עסקה אחת לא צלחה, קרוב לוודאי שתוך פרק זמן קצר תמצאו עסקה אחרת מוצלחת לא פחות ועם נתונים דומים או זהים.

אפשרויות מכירה והמשך עסקאות עתידי בפוטנציאל גבוה.

חשובה מאוד העובדה כי השקעה במשרד היא השקעה שניתן לוותר עליה ו"לצאת ממנה" ללא בעיות. כלומר, לא נתקעים עם משרדים. תמיד אפשר למכור אותם ובמחירים די משתלמים למתעניינים אחרים. יש ביקוש למשרדים ולכן מכירתם במקרה של בעיה כלכלית או כל סיבה אחרת – בהחלט אפשרית וקיימת.

סיכויי השכרה של משרדים בארץ הינם גבוהים.

אם אתם חוששים שלאחר ההשקעה במשרד לא תצליחו להשכירו אתם טועים ובגדול. רבים מעוניינים לעבוד במשרד מכובד ומושקע אך לא יכולים להרשות לעצמם לרכוש אותו. בשל כך, ישנו ביקוש להשכרת משרדים ואנשים מוכנים לשלם לא מעט כסף עבור משרד נוח ומרווח, במיוחד באזור גוש דן והסביבה.

לכן, אם אתם שוקלים להשקיע במשרדים – תהיו בטוחים כי כמעט במאת האחוזים תמצאו שוכרים פוטנציאלים ותוך פרק זמן קצר. השכירות שתוכלו לבקש בעבור המשרד הינה מכובדת ותלויה לרוב במיקום המשרד, באפשרויות הנלוות להשכרת החלל, יתרונות נוספים כמו כבישי גישה, מבנים סמוכים למשרד וכדומה.