על החברה

מרגיע לדעת שאתם בחברה טובה

יעקבי יוניברסל – ייזום והשקעות בע”מ הוקמה בשנת 1994 על ידי חיים וריקי יעקבי ומתמחה ביזום ובנייה למגורים ונכסים מניבים. בשנים האחרונות הצטרפו לחברה שני בניהם הגדולים, ברק ושחר, המהווים נדבך חשוב בהתפתחות החברה. החברה מחזיקה ברישיון קבלן רשום בסיווג ג’ 5 וידועה כחברה שעובדת במהירות, יעילות ועמידה בלוחות הזמנים שנקבעו. כל הפרויקטים של החברה ללא יוצא מן הכלל עומדים בתקנים המחמירים ביותר. גישתם של חיים וריקי לכל פרויקט מאופיינת במעורבות אישית מלאה מהפרט הגדול ביותר ועד הקטן ביותר ומהווה את מקור הצלחת החברה.

בונים איכות חיים

עם יעקבי יוניברסל אתם נהנים מיתרון משמעותי – יזם הפרויקט הוא גם הקבלן המבצע. כתוצאה מכך, החברה מלווה כל פרויקט מתחילתו ועד סופו: מתכנון קפדני ובנייה העומדת בכל התקנים, כולל אישור “בקרה בתהליך” של מכון התקנים הישראלי דרך בדיקות איכות מחמירות ועד לשירות מסור לדייר החדש אחרי האכלוס. כל פרט בבניין ובדירה מתוכנן עד לפרט הקטן ביותר ומבוצע בדייקנות כדי להבטיח ללקוח פונקציונאליות מלאה ונוחות לשנים רבות.

חזון החברה

הצלחות שמחממות את הלב

חברת יעקבי בנתה מאות דירות ובתים צמודי קרקע בכל רחבי הארץ אשר בהן גרות מאות משפחות אשר נהנות ממגורים ברמת גימור גבוהה ביותר. יעקבי יוניברסל היא חברה צומחת, עם הפנים לעתיד, שתמשיך להתרחב ולבנות בנייני מגורים באיכות גבוהה באזורים מבוקשים ולהעניק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר.

מרגיע לדעת שאתם בחברה טובה

מוניטין החברה מקנה לה אמינות מלאה במערכת הבנקאית וכל פרויקט שלה זוכה לליווי בנקאי סגור. כחברה צומחת עם הפנים לעתיד הבונה באזורים מבוקשים, יעקבי יוניברסל היא שותף אמין לדרך אל הדירה החדשה שלכם

יעקבי יוניברסל

הנהלה

כניסה
הרשמה

כניסה לאזור האישי

פתיחת חשבון דייר


    שחזור סיסמא

    שכחתם סיסמה? הזינו את תעודת הזהות ופרטי התקשרות כדי לקבל את הסיסמה עבור הפרויקט שלכם.