בית כללי דירות חדשות למכירה באם המושבות

דירות חדשות למכירה באם המושבות

יש הרבה ערים בישראל, בכולן אפשר לרכוש דירות ולהתגורר בהן עם המשפחה. אבל יש דבר אחד שהופך את שכונת אם המושבות שבפתח תקווה ליוצאת דופן, והוא המעורבות יוצאת הדופן של תושביה באיכות החיים של עצמם. זו אחת הסיבות המרכזיות, אם לא המרכזית בהן, מדוע כל כך הרבה דירות חדשות למכירה באם המושבות נחטפות כמו לחמניות חמות.

דירות חדשות למכירה באם המושבות

אם המושבות היא המקום הכי טוב לגור בו היום

הכירו את אם המושבות

כל מי שמכיר את פתח תקווה מכיר גם את אם המושבות, אבל לאלה שאינם מכירים ניתן לספר שבצפון מערב העיר, סמוך לאיזור התעשייה וליציאה לכביש 5, נמצאת אחת השכונות האטרקטיביות ביותר היום בישראל. כ-20 אלף תושבים כבר גילו את השכונה, והם נהנים משלל יתרונות שכל מי שמחפש דירה בימינו היה רוצה ליהנות מהם:

דירות חדשות למכירה באם המושבות וכן דירות חדשות יחסית (השכונה החלה להיבנות לפני פחות מעשור ועדיין יש בה פרוייקטים חדשים כל הזמן), מוסדות חינוך, שירותי בריאות, מרכזי קניות ובילוי, פארקים, מרכזי פנאי וספורט, קירבה משמעותית לעורקי תחבורה כגון כבישים 5 ו-6 ודרכם גם לערים אחרות.

התושבים הם הקסם

לא תמיד נעים לעבור דירה, אבל אם כבר – כדאי שביעד החדש ימתינו לכם פרצופים חייכניים וידידותיים. זה בדיוק מה שמחכה לכל מי שיעבור להתגורר באם המושבות, שכן אופיים הדומה של התושבים – צעירים וחילוניים ברובם – מקרב ביניהם והופך אותם לקהילה אחת מגובשת עם קבוצת פייסבוק פעילה ושלל פעילויות חברתיות שהיוזמה להן מתחילה מתוך הקהילה:

אירועים ופעילויות שכונתיות, המלצות, התנדבות, מסירת ציוד ובקשות לציוד, טיפול מהיר במפגעים או בבעיות שונות ואפילו "משמר שכונה" שהוקם ומופעל על ידי התושבים על מנת להגביר את תחושת הביטחון של כל מי שמתגורר באם המושבות. אפילו הילדים נהנים משלל פעילויות באדיבות תושבי השכונה, ומקבלים חינוך לערכים ולמצוינות תוך עידוד יצירה ותרומה לקהילה.

בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים דירה ותוהים איפה כדאי לגור, אם המושבות היא התשובה בשבילכם. סדר, ביטחון, שכנים נעימים וחינוך לערכים, והכל נוצר בתוך הקהילה השכונתית. האם יש קסם יפה יותר מזה לשכונת מגורים?