בית כללי דירות חדשות בכפר סבא - זה הזמן לעבור לגור בכפר סבא

דירות חדשות בכפר סבא – זה הזמן לעבור לגור בכפר סבא

כפר סבא היא עיר שזוכה לאחרונה לעדנה מבחינת דיור ומגורים. אחרי הכל, מדובר בעיר המציעה שילוב אידיאלי של יופי, תשתיות, תרבות, ספורט, חינוך ועוד. במילים אחרות, אם אתם מחפשים איכות חיים בעיר שנמצאת קרוב לכל עורק תחבורה מרכזי, עם מערכת חינוך משובחת ופעילויות מגוונות עבור תושביה – זה הזמן לעבור לגור בכפר סבא.

דירות חדשות בכפר סבא – זה הזמן לעבור לגור בכפר סבא

 

תנופת פיתוח אדירה בכפר סבא

בימים אלה מוצעות עשרות דירות חדשות למכירה בכפר סבא, ולא בכדי. הביקוש למגורים בעיר רק הולך ועולה, וכל מי שנוסע בכביש 4 בואכה צומת רעננה יכול להבחין בתנופת הפיתוח והבנייה האדירה. מדוע?

בזכות הקרבה לעורקי תחבורה מרכזיים: צומת רעננה הוא אחד הצמתים המרכזיים באיזור השרון, אשר נמצא על כביש 4 המפורסם. עד לא מזמן נהוג היה לחשוב על צומת רעננה גם כאחד הפקוקים במדינה, אולם מצב זה השתנה עם פתיחתו של כביש 531 החדש המחבר את כפר סבא על תושביה אל כביש 2. הוסיפו לכך את הסמיכות ליציאה לכביש 6 ותקבלו את מקום המגורים האידיאלי: שקט, נעים, ורחוק מהמרכז רק בכמה דקות נסיעה.

בזכות מערכת החינוך: כפר סבא ידועה בהיותה בעלת מערכת חינוך איכותית, ובניגוד לערים אחרות אין לאף בית ספר בעיר תדמית נחותה מבתי ספר אחרים. כולם נחשבים מעולים, לרבות בתי הספר החדשים שנפתחו בשכונות המתרחבות-במהירות של העיר.

בזכות פעילויות הפנאי: המרחק מן המרכז לא מחייב לגור בעיר מנומנמת שאין בה מה לעשות. להיפך! כפר סבא עשירה במרכזי בילוי, קניונים, בתי קפה וחנויות שבהם תוכלו לבלות עם המשפחה, עם בן/בת הזוג או לפגישת עסקים. מחפשים מופעי תרבות, הצגה או קונצרט? אחד מן האולמות המתקדמים בישראל, היכל ספיר, ממתין לכם. מתעניינים בספורט? אין ענף ספורט שלא תמצאו בכפר סבא, החל מכדורגל, המשך בהתעמלות אמנותית וכלה בסיף.

סעו לבקר בכפר סבא!

אם אתם רוצים להתגורר סמוך למרכז, כפר סבא היא העיר האידיאלית לשם כך. אבל אל תאמינו לנו: סעו לבקר בעיר והתרשמו בעצמכם מן המדשאות המטופחות, הרחובות המבריקים והחיוכים על פני התושבים.