בית כללי טיפים לבחירת פרויקט חדש

טיפים לבחירת פרויקט חדש

כל הטיפים שחשוב לדעת כדי לבחור בסופו של דבר בהצעה האידיאלית עבורם.

טיפים לבחירת פרויקט חדש

הרצון לרכוש דירה חדשה, גדולה או קטנה יותר בהתאם לצרכים של כל משפחה, יוצרת תקופה חדשה בה מחפשים את הפרויקט שיהיה המתאים ביותר עבור המשפחה מכל ההיבטים.

העלות הגבוהה של רכישת הנכס וההיצע הנרחב של הדירות במיקומים ובגדלים שונים, מחייבת את בני הזוג להיות ממוקדים ולבחון כל הצעה לעומק, כדי לבחור בסופו של דבר בהצעה האידיאלית עבורם.

טיפים לבחירת פרויקט חדש

קיימות כמה נקודות אשר הן אקוטיות ואותן יש לבחון ראשונות ובאופן מעמיק. שמה המקצועי של החברה הקבלנית המוניטין שלה ותדמיתה. אם מדובר בחברה אשר בונה לארך שנים רבות, הקימה פרויקטים מוצלחים אשר הדיירים מרוצים מהרמה המקצועית של הבנייה, או לחילופין אם מדובר בחברה בעייתית אשר אינה עומדת בציפיות המקצועיות.

באתרי האינטרנט אפשר למצוא המלצות או דיס המלצות על כל חברה קבלנית ומידע זה ייתן ללקוחות את חוות הדעת הכללית על החברה. חשוב גם לדעת אם היזם הוא גם קבלן הביצוע, דבר שהוא יתרון גדול שבו מתנהלים עם אותו גוף מתחילת הפרויקט ועד סופו.

יזמים אשר משמשים גם כקבלני ביצוע בפרויקט דירות למכירה בנהריה מעניקים בדרך כלל שקט נפשי לרוכשים כיוון שהם יודעים שאפשר לסמוך על קבוצה איכותית זו שתגייס את קבלני המשנה הטובים ביותר בכל תת תחום בבנייה. 

חשוב שניהול ופיקוח על פרויקט מסוג זה יהיה צמוד ואנשי הביקורת יוודאו לאורך כל הדרך שייעשה שימוש רק בחומרי גלם בטיב מעולה, אשר קיבלו תו תקן כיוון שעמדו בתקנים הישראלים המחמירים ולא תהיה כל סטיה מכתב הכמויות.

בחירת מקום המגורים 

יש משפחות המעוניינות לקנות דירה חדשה באחת השכונות הצומחות אשר תוכננו באופן מוצלח ביותר. המיקום האסטרטגי בתוך השכונה הוא חשוב ביותר, הקרבה למוסדות החינוך, מרכזי הקניות והגישה המהירה לכבישים הבין עירוניים.

יזמים אשר רואים לטווח הרחוק, בוחרים קרקעות במיקומים הטובים ביותר כדי לבנות עליהן דירות למכירה בנהריה. חשיבה נכונה זו מבטיחה איכות חיים, דיור במיקום מרכזי ופעמים רבות גם נוף פסטורלי הנשקף מהמרפסות.

תכנון הדירות החדשות 

העולם צועד עם הקדמה ולכן התכנון המוקפד כולל דירות בגדלים שונים, דירות שלושה חדרים למשפחות הקטנות ודירות ארבעה או חמישה חדרים למשפחות הממוצעות. כמו כן גדלים ייחודיים של דירות כמו דירות מיני פנטהאוזים בעלות מרפסות רחבות ידיים, פנטהאוזים מרהיבים בעלי שטח עצום לכל משפחה ודירות גן המאפשרות למשפחות ליהנות מהמרחבים הכול כך חשובים עבור הילדים הקטנים בסמוך לדירה עצמה. 

חשיבותם של השטחים הציבוריים בכל מיזם 

בכל בניין קיימים שטחים ציבוריים והמטרה היא להעניק לשכנים הנאה מלאה בחיי היום יום ממעליות איכותיות במינימום תקלות, כניסה יפהפייה, אולם קטן לעריכת אירועים, מדרגות נוחות במקרה צורך וכל הטבה אחרת שתיצור עבור הדיירים חיים נעימים.