בית כללי נדל"ו ברמה אחרת

נדל”ו ברמה אחרת

חשבתם שאתם יודעים הכל על עולם הנדל"ן בארץ? חברת "יעקובי יוניברסל", מעלה אתכם רמה. החברה, בנתה פרויקטים למגורים, ופרויקטים של נדל"ן מסחרי ברחבי הארץ. חלק מהפרויקטים כבר אוכלסו. 

נדל”ו ברמה אחרת

חשבתם שאתם יודעים הכל על עולם הנדל”ן בארץ? חברת “יעקובי יוניברסל”, מעלה אתכם רמה. החברה, בנתה פרויקטים למגורים, ופרויקטים של נדל”ן מסחרי ברחבי הארץ. חלק מהפרויקטים כבר אוכלסו. 

כבר לא צריך לחפש השקעות נדל”ן בחו”ל.

למשקיעים ישראלים רבים, קשה להשקיע בנדל”ן במדינות רחוקות בחו”ל. חלקם, מחפשים מדינות קרובות יותר להשקעה, כמו למשל נדל”ן בקפריסין או ביוון. אבל, חברת הנדל”ן יעקובי יוניברסל, מרימה השקעות נדל”ן משתלמות בארץ. החברה, הרימה מספר פרויקטים של נדל”ן מסחרי בעלי תשואה גבוהה. 

איזה פרויקטים למגורים כבר אכלסה החברה ברחבי הארץ?

הפרויקטים של החברה לא רק על הנייר. יש כבר פרויקטים מגורים שאוכלסו:

פרויקטים בעיר פתח תקווה- העיר פתח תקווה, הינה עיר מבוקשת מאוד למגורים. העיר, קרובה לתל אביב, ובמרחק קצר של נסיעה מכל מקום בגוש דן. כך, שניתן לנסוע בקלות אל העבודה. רכבת ישראל, עוברת בעיר פתח תקווה. בעיר, ישנם מוסדות חינוך מצוינים, וחיי קהילה תוססים.

 

  • מגדלי יוקרה Y פרימיום בפתח תקווה- מגדלי יוקרה רבי קומות. במגדל יש דירות של 4- 6 חדרים. הדירות, בנויות בעיצוב מודרני. לחלק מהדירות, יש מרפסות פנטהאוז בגדלים שונים. המגדלים, שוכנים בשכונת אם המושבות.

 

  • יהלום גנים בפתח תקווה- פרויקט של בניין 1. לבניין, 7 קומות. בבניין יש דירות גדולות של 5 ואף 6 חדרים. בבניין יש דירות פנטהאוס, ואף דירות דופלקס. בין הבניינים, יש מתחם עם דשא, עצי דקל, ושבילים. 

רוצים לשמוע עוד? מלאו את פרטיכם בטופס המצורף, ונספר לכם על עוד פרויקטים. 

 

  • יהלום הפארק בפתח תקווה- בניין מגורים של 8 קומות. הבניין, נמצא ברחוב דניאל ליפשיץ. יש מרווח בין הבניין, לשאר הבניינים שלידו. בבניין נבנו דירות של 5 ושל 4 חדרים, דירות דופלקס, ודירות גן. ליד הבניין, יש גני שעשועים ופארק רחב.

 

  • מגדל Y טאוור בפתח תקווה-  מגדל מגורים של 16 קומות. במגדל, יש דירות יוקרה של 4-6 חדרים. לכל דירה, מוצמדת מרפסת ענק של 20- 192 מ”ר. המגדל נמצא ברחוב אריה בראון. 

פרויקט “יעקב על הפארק” בראשון לציון- בפרויקט, נבנו 2 בניינים עם דירות יוקרה. הבניינים, נמצאים על שפת פארק צוריאל. ל2 הבניינים, יש לובי גבוה. הדירות בגודל של 4-5 חדרים. בכל דירה יש מרפסת של 18 מ”ר. לחלק מהדירות יש מרפסות פנטהאוז, או מרפסות מיני פנטהאוז. לדירות יש מחסנים. הדירה נמצאת ברחוב עין דור.

פרויקט “יהלום האקדמיה” בנתניה- פרויקט של בניין מגורים של 8 קומות. בבניין, יש דירות של 4 חדרים, ודירות המכילות 5 חדרים. חלק מהדירות הן דירות גן, הדירות הגבוהות, הן דירות פנטהאוז, ולשאר הדירות יש מרפסת. הדירה נמצאת ברחוב הגולן.

פרויקטים למגורים בחדרה- חדרה, הינה עיר עם קסם. העיר, נמצאת בתחילת צפון הארץ. לא רחוק מהים. בסביבות חדרה, יש פינות טבע יפות. העיר מחוברת לשאר הארץ באמצעות רכבת ישראל. לכן נמשכים אל העיר משפחות המחפשות שקט, לצד אפשרות הגעה לאזור המרכז ולמקומות העבודה. 

  • פרויקט עין גב בחדרה- בניין מגורים, המכיל דירות של 4 חדרים, 6 חדרים, ו5 חדרים. הבניין, נמצא צמוד ליער חדרה. כך, נהנים דיירי הבניין מנוף יפה, ומהשלווה של היער. חלק מהדירות בבניין, הינן דירות דופלקס. 

פרויקט חטיבת גולני בחדרה- 2 בנייני מגורים של 9 ו10 קומות.