בית כללי דירות חדשות בקריית אונו

דירות חדשות בקריית אונו

הפתעת שוק הנדל"ן הישראלי: קריית אונו הפך לדבר החם הבא באזור גוש דן!

דירות חדשות בקריית אונו

דירות חדשות קרית אונו

אם אתם מחפשים מקום אידילי להתגורר בו, הרשו לנו להציע עיר שבתחילה אולי תפתיע אתכם: קרית אונו. עד לפני שנים ספורות הייתה זו מועצה מקומית קטנה ושקטה, אולם היום היא אחת מן הערים הנחשקות ביותר בישראל. לא לחינם יש שמכנים אותה הפתעת שוק הנדל"ן הישראלי ומאות דירות חדשות למכירה בקרית אונו נמכרות בה כל הזמן: יש בה חיי קהילה תוססים ועשירים, מערכת חינוך משובחת, תנועות נוער, פעילויות תרבות ופנאי וכל זה בליבו של מרכז הארץ, קרוב לכל מקום.

מה עושים בקרית אונו?

יש בה את השילוב המושלם בין איזור כפרי ושקט לבין שורה ארוכה של מתחמי פנאי ומרכזי בילוי שמתאימים לבני ובנות כל הגילאים. למשל, קניון קרית אונו הנחשב לאחד ממתחמי הפנאי המובילים באיזור, ובו בתי קפה, קולנוע, חנויות אופנה ולייפסטייל ועוד.

אם סיימתם לעשות שופינג ובא לכם לשרוף את הקלוריות מבית הקפה, תוכלו לעשות זאת בשפע של פעילויות ספורטיביות, כגון טיפוס על קירות, טניס או כדורגל. התעייפתם? תוכלו סתם לשבת וליהנות בפארק הירוק הגדול שנמצא בלב העיר ולהתבונן ברוכבי האופניים ופינות הנוי.

קרית אונו מציעה לתושביה את כל מה שצריך כדי לחיות בנחת ובנועם, אבל אם חשקה נפשכם לצאת מן העיר ולבקר בכל מקום אחר – תוכלו לעשות זאת בקלות עם חיבור קרוב לעורקי תחבורה מרכזיים כגון כביש 4, כביש 471 ואפילו כביש 6. נסיעה של כמה דקות קצרות ותמצאו את עצמכם בתל אביב, רמת גן, גבעתיים או פתח תקווה.

קרית אונו למען עתיד ילדינו

מערכת החינוך של העיר ידועה ברמה הגבוהה שלה ובפרסים שמוסדות החינוך שלה קטפה עם השנים. גם אוניברסיטת בר אילן נמצאת ממש מחוץ לעיר, ובעיר עצמה תוכלו ליהנות מפעילויות חינוכית בספרייה העירונית, במתנ"ס או באחד מעשרות גני הילדים.

לסיכום, אם אתם מחפשים עיר חדשה עם דירות למכירה כדי להשתקע בה, קחו בחשבון את קרית אונו. הנופים הירוקים, מסלולי האופניים, מערכת החינוך וכל יתר היתרונות של קרית אונו הופכים אותה לאחד מן המקומות המשתלמים ביותר להשתקע בהם לטווח ארוך.