בית כללי נקודות שחובה לבדוק לפני ששוכרים משרד לעסק

נקודות שחובה לבדוק לפני ששוכרים משרד לעסק

שכירת שטח המשרד הראשון שלכם זו ללא ספק נקודת מפנה מרגשת עבור העסק. יחד עם זאת, אינכם צריכים להתפשר על המשרד הראשון שאתם רואים בסביבה. עליכם לוודא שהמשרד שלכם יהיה מדויק לכם ולצוות העובדים ויעזור לכם לגדול ולשגשג. לכן, קחו בחשבון את הדברים הבאים, רגע לפני שאתם חותמים על חוזה. 

נקודות שחובה לבדוק לפני ששוכרים משרד לעסק

בחירת מיקום אטרקטיבי

אם הבנתם שאתם זקוקים למרחב עבודה וכבר אי אפשר לוותר על משרד, המיקום הוא ככל הנראה השיקול החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בעת בחירת חלל למשרד הראשון שלכם. ראשית עליכם לוודא שהמיקום יהיה אידיאלי עבור אנשי הצוות שלכם כך שלא יצטרכו להיסחב בדרכים זמן רב. כמו כן עליכם לבחור משרד קרוב לאזור מאוכלס שמציע פוטנציאל וישרת את המטרות של העסק בצורה טובה.  

וודאו שהמשרד נגיש

נגישות מאוד חשובה בימינו, הן מבחינה מעשית והן מבחינה תדמיתית. אינכם רוצים שיהיו אנשים שהגישה למשרד תהיה בלתי אפשרית עבורם, בין אם אלו אנשים מבוגרים ובין אם בעלי מוגבלויות. כמו כן חשוב שהמשרד יהיה נגיש באופן כללי לספקים, יהיה ממוקם בקרבת כבישים מהירים או תחבורה ציבורית ושניתן יהיה למצוא אותו בקלות. 

מצאו בניין בעל כל האבטחה הרצויה

כדי לשמור על בטיחותכם ועל בטיחותם של העובדים, הלקוחות, הספקים, עוברי האורח והציוד העסקי עליכם לוודא שהמשרד כולל את כל ציוד האבטחה הנחוץ. כניסה מאוישת לבנייני המשרדים ומערכת אבטחה שפועלת במהלך שעת העבודה ולאחר מכן היא הכרחית. כמו כן עליכם לוודא שיש בחלל המשרד מערכת כיבוי אש איכותית שפועלת כראוי ותואמת להוראות החוק עבור בנייני משרדים. 

חשבו אילו מתקנים תרצו בקרבת מקום

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון בעת חיפוש אחר שטח המשרד הראשון שלכם הוא המתקנים סביב. סביר להניח שהצוות שלכם יעריך שיש בסביבה בתי קפה ומסעדות, יש מקומות שבהם צריך לבקר על בסיס קבוע כמו למשל בנקים או דואר ולכן יהיה נהדר אם יהיו סניפים בקרבת מקום. ובאופן כללי, אזור מתועש הוא בעל הרבה יותר פוטנציאל עסקי לעומת אזורים אחרים. 

חשבו על תקציב קפדני

מלבד מיקום אטרקטיבי ונגיש עליכם לתת את הדעת גם לנושא התקציב. אל תבחרו במשרד שהתשלום עליו יכניס את העסק ליותר מדי חובות וכך יפגע באפשרות שלו לצמוח ולגדול. חשבו את המספרים עוד לפני שאתם מתחייבים, שימו לב גם להוצאות הנלוות ולא רק לשכירות נטו והקפידו שהעלויות ישאירו לכם גם מקום לנשום.